Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Регіональний туристично-інформаційний центр долучився до еко-акції в Карпатах

18:13
З 17 по 19 серпня 2012 року в рамках проекту «Безпечне та дружнє середовище для майбутніх поколінь» відбулася еко-туристична мандрівка «Карпатська саламандра 2012». Під час акції екологічний загін, під керівництвом відділу туризму виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, здійснив прибирання від сміття стоянок за маршрутом с.Шибене-пол. Веснярка-г.Піп Іван-г.Дземброня-г.Менчул-г.Бребенескул-г.Ребра-оз.Некамовите-г.Туркул-г.Дарціж-г.Пожижевська-г.Брескул-г.Говерла-ТБ «Заросляк».

На відрізку маршруту с..Шибене- пол. Веснярка- г.Піп Іван до еко-загону долучилися волонтери з міста Львова, які вже встигли зібрати сміття на вершині г.Піп Іван. Спільними зусиллями було прибрано стоянки біля оз.Марічейка - величезні купи сміття вмістилися аж в 53 мішки.

.
Загін також прибрав значну частину сміття на стоянці поруч озера Несамовите. Екологічна акція з очищення Карпат від пластикового звіра завершилася на вершині гори Говерла, де волонтери зібрали 17 величезних мішків пластику та консервних банок. Для того, щоб знести усі трофеї учасники акції задіяли туристів. До акції долучилися туристична група з міста Тернополя, яка збирала сміття на спуску з вершини.

Окрім того, учасники акції очистили від різного сміття стелу на вершині Говерли, залишивши на ньому тільки державний прапор.
.e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.119sec