Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Вітаємо із Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні !

11:40

Шановні друзі та колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні!

Природне прагнення людей до пізнання світу сприяло становленню однієї з найбільш гуманних, ефективних і найменш витратних галузей – туристичної. Туризм, як вид активного відпочинку, є високорентабельною галуззю економіки, дієвим фактором інтеграції нашої країни у європейську і світову спільноту, має великі пізнавально-виховні можливості для формування гармонійно розвиненого громадянина своєї країни.

Завдяки нашим спільним зусиллям Івано-Франківщина посідає провідні місця в числі лідерів з розвитку туризму в Україні. У цей святковий день бажаємо всім працівникам туристичної сфери, туристам та усім небайдужим міцного здоров’я, натхненя, добра, успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

Запрошуємо мешканців та гостей міста Івано-Франківськ взяти участь у святкових заходах 28 вересня!

28 вересня в приміщенні Івано-Франківського обласного академічного музично-драматичного театру ім. І.Франка (вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ) відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Туризму та Дня Туризму в Україні.

У програмі святкування:

- виставка-презентація - представлення туристично-рекреаційного потенціалу Івано-Франківської області та регіонів-партнерів (з 11 год. до 18 год.);

- святковий концерт за участю художньо-мистецьких колективів (початок о 15.00)


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.114sec