Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:59

Сьогодні, 27 вересня з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні у Києві відбулось нагородження державними нагородами та відомчими відзнаками кращих працівників сфери туризму та курортів.

Відповідно до запиту Держтуризмкурорту 19 обласних державних адміністрацій подали матеріали про відзначення державними нагородами та відзнаками понад 30 працівників сфери туризму та курортів.

Громадською радою при Державному агентстві України з туризму та курортів за сприяння Держтуризмкурорту започатковані Всеукраїнські конкурси присвячені Всесвітньому Дню туризму та Дню туризму в Україні: на кращу туристичну фотографію, на кращий туристичний інформаційний центр, на кращий журналістський матеріал на туристичну тему. Сьогодні відбулось урочисте підбиття підсумків та нагородження переможців.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращий журналістський матеріал на туристичну тему став Сергій Ющишин - кореспондент журналу і порталу «Україна 2012» (м. Київ) за серію репортажів та інтерв’ю з популяризації внутрішнього і в’їзного туризму напередодні ЄВРО 2012. Нагороду за друге місце отримала Валерія Овсянік – кореспондент порталу «TourDom.ua» та журналу «Горячая линия. Туризм» (м. Київ) за серію проблемних репортажів на тему безпеки в туризмі. Третє місце посів Іван Бондарєв, кореспондент тижневика «Репортер» (м. Івано-Франківськ) за серію репортажів з популяризації внутрішнього туризму.

Роботи учасників Всеукраїнського конкурсу на кращу туристичну фотографію будуть розміщені на офіційному веб-сайті Держтуризмкурорту http://www.tourism.gov.ua/ua/


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec