Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Репертуар Івано-Франківської обласної філармонії на грудень

12:45
В грудні Івано-Франківська обласна філармонія запрошує відвідати дев'ять концертів та фестиваль Jazz Bez. Зокрема, на фортепіано гратиме росіянин Олексій Набіулін (9 грудня), на скрипці гратиме Анджей Кулька з Польщі (16 грудня), а завершить цей рік «Новорічний сюрприз». Концерти в рамках фестивалю Jazz Bez пройдуть в філармонії 11, 13 та 14 грудня.


А вже завтра, 29 листопада, в філармонії відбудеться концерт «Симфонічний оркестр філармонії і молоді голоси». Диригент Андрій Дейчаківський. Солісти: Володимир Дутчак (Бас), Ірина Ключковська (сопрано),Оксана Кречко (сопрано),Олександр Форкушак (баритон),Наталія Шевченко (сопрано),Ольга Яловенко(сопрано). У програмі українські та зарубіжні оперні арії та дуети. Вартість квитків 20-50 грн.

Концерт лауреатів VI міжнародного конкурсу ім. М.Лисенка відкриватиме музичну програму грудня.

У супроводі Симфонічного оркестру філармонії (художній керівник та диригент -- Назар Яцків). Спеціальна гостя — відома львівська піаністка, заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів Етела Чуприк. У програмі -- увертюра до опери М. Лисенка «Тарас Бульба» і світова оперна класика. Вартість квитків 10-15 грн.Репортер

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.116sec