Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

https://c-gm.ru профессиональный отпариватель mie bello. | 8до 447 058 плинтус alsapan 447 nordmile.ru.
11:37

22 серпня, в рамках святкування Дня міста Долини, знову відбудеться «Свято бойківського меду». Це вже вдруге проводитиметься медова торговиця на центральній площі міста позаду пам’ятника М. Грушевському. Долина прийматиме пасічників з усієї Бойківщини. Свій мед пропонуватимуть пасічники Долинщини, Стрийщини, Рожнятівщини, Калущини, Богородчанщини і навіть Закарпаття. Крім меду різних видів та сортів пасічники привезуть на «Свято» медові напої, які серед долинян та гостей свята вже користуються широкою популярністю. В народі медові напої часто називають медовухою. За історичними даними медовуха – найдавніший алкогольний напій на Русі. І тільки справжні бджолярі знають найкращі рецепти її приготування.

.

Бойківські пасічники - щирі і привітні люди. Коли пропонуватимуть вам мед, прополіс, квітковий пилок, цілющу бджолину отруту, вони докладно проконсультують кожного покупця про всі лікувальні властивості цих бджолиних продуктів та про методи їх застосування. Ще тут продаватимуть лікувальну косметику виготовлену тільки з натуральних компонентів на основі меду, чи інших продуктів бджільництва.

.

На «Святі бойківського меду» також буде організовано виставку інвентарного спорядження пасічників, де кожен з бджолярів представить свої цікаві та різноманітні пристрої, що використовуються в роботі з пасікою. Кожен з учасників чи гостей свята зможе ознайомитися з ними та зробити фото на згадку.

.

Крім того, що ви купите собі лікувального меду та інших цілющих бджолиних продуктів ви обов’язково матимете прекрасний настрій в День народження міста Долини. В програмі святкування ще «Свято ремесел», та гала-концерт який розпочнеться в неділю о 17.00 год. на головній сцені. Серед його учасників - Долинський муніципальний духовий оркестр, духовий оркестр з міста-побратима Гродзіска Великопольського (Польща), гурт "Контраст" (Долина), Василь Понайда (Львівська філармонія), танцювальні колективи нашого міста «Бойківчанка», «Натхнення», «Джерельце», гуморист Iгор Чепiль та колектив "Ондовчанка"(Словаччина), гурти "Край неба" (Івано-Франківськ), "Рура" (Івано-Франківськ), "Ener.G"(Львів). А завершить гала-концерт гурт "Тартак" (Київ).


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.01sec