Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

29 грудня 2012 року - Фестиваль глінтвейну в ТК «Буковель»

11:35

29 грудня у зимовій столиці Карпат ТК "Буковель" пройде Перший фестиваль глінтвейну. Під час фестивалю сомель’є та бармени ресторанів, які знаходяться на території гірськолижного курорту, кожен за власним рецептом, приготують гарячі напої, які найбільше полюбилися відпочиваючим у період минулого гірськолижного сезону: глінтвейн, грог, гарячу сангрію, глогг, пунш - і запропонують спробувати їх гостям. Оцінювати правильність приготування та подачі напоїв буде компетентне журі та "народне журі", що складатиметься з гостей фестивалю.

У рамках фестивалю пройдуть дегустації та майстер-класи від сомель’є та барменів. Фахівці розкажуть про походження глінтвейну, розкриють секрети приготування і подачі, повідають, як і з чим слід поєднувати глінтвейн, дадуть рекомендації щодо культури пиття цього гарячого винного напою і підберуть для кожного гостя відповідно його смаку сорт вина для приготування глінтвейну.

Цікавою буде і культурно-розважальна програма: концерт, шоу барменів, алкогольні конкурси, Снігова дискотека.

Вхід на ці заходи за попередньою реєстрацією.

Заявки на участь у фестивалі від ресторанів та партнерів просимо подати до 28 грудня 2012 року за електронною адресою: artbukovel@gmail.com

Деталі за телефоном: 067-342-87-69, 099-058-58-25e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.114sec