Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

13 січня у ТК «Буковель» зварили 113 кг баношу, приймали «Маланку» та просто раділи життю

23:03

ТК «Буковель» приймає туристів із усіх континентів, і, звичайно ж, їм цікаво пізнати звичаї та обряди краю, у який вони завітали. Тож 13 січня охочих подивитись на новорічний народний театр зібралося чимало. Сміху та жартів не бракувало, адже учасники фестивалю «До Василя на Василя» за давньою доброю традицією сміхом та жартами вимітали з нашого українського життя найболючіші проблеми сучаності.

Мелодії гурту «Proдіди orkestra band» кликали до танцю, підтримували тих, хто викликався взяти участь у конкурсах. Особливе визнання глядачів отримав фольклорний гурт «Мажор» із смт. Богородчани.

Господар фестивалю пан Василь, як годиться в українськім домі, щедро пригощав гостей баношем, якого приготував власноруч. Цьогоріч він побив встановлений ним на минулому фестивалі рекорд, приготувавши 113 кг давньої гуцульської страви.

Банош варив не на воді, а сметані, вершках та маслі. Для приготування 113 кг страви витратив 15 кг сметани, вершків, 30 кг кукурудзяної крупи, по 10 кг грибів, бринзи та шкварків та 5 кг масла.

Карпати щиро стрічають Новий рік!


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec