Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:14

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 02.07.2010 р. № 391 головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації розпочало цикл виїзних засідань з обговорення пропозицій до проекту Програми розвитку туризму в області на 2011 – 2015 рр. (далі Програма).

17 серпня 2010 р. у с. Черче Рогатинського району на базі місцевого санаторію відбулась перша робоча нарада за участі представників структурних підрозділів Рогатинської райдержадміністрації, районної та міської рад, Галицької райдержадміністрації, Галицького національного природного парку готелів, сільських садиб та музеїв, засобів масової інформації Рогатинського та Галицького районів, міського голови м. Рогатина, сільського голови с. Черче тощо.

18 серпня 2010 р. у м. Долина відбулась друга робоча нарада за участі представників структурних підрозділів Долинської, Рожнятівської райдержадміністрацій, виконавчого комітету Болехівської міської ради, туристичних підприємств, санаторіїв, громадських організацій Долинського, Рожнятівського районів, Болехівської міської ради.

З метою посилення заходів з протипожежної безпеки головне управління у рамках виїзних засідань робочої групи надало можливість виступити перед запрошеними відповідальним особам ГУ МНС України в області для інформування присутніх про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в області. Учасники нарад були проінформовані про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, проведення власниками туристичних підприємств, закладів розміщення відповідних інструктажів для туристів та відпочиваючих.

Висловлені у районах пропозиції та побажання у робочому порядку включатимуться до проекту Програми. Наступне засідання планується провести у м. Коломиї.

За інформацією Івано-Франківської ОДА


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.006sec