Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

У Калуші відбудеться фестиваль “Театральна весна-2013” за участі 13 театрів

00:28
Про це “Вікна” повідомила режисер народного театру “Легенда” та ідейний натхненник фестивалю Леся Піцик. А розпочнеться фестиваль у неділю, 24 березня, на площі Героїв вуличною виставою Львівського академічного духовного театру “Воскресіння” “Глорія”.

— Ми запрошуємо калушан та гостей міста подивитися це шоу — виставу на ходулях з численними спецефектами, — зазначила у коментарі “Вікнам” Леся Піцик. — Початок — о 21.00. Вірю, що ця подія захопить у полон і не відпустить шанувальників справжнього мистецтва.

“Театральна весна” відбудеться у Калуші втретє. Першого року на фестивалі представляв власний доробок тільки народний театр “Легенда”. 2012 року до Калуша приїхало 6 театральних колективів. А цьогоріч “Театральна весна” порадує виступами 13-х аматорських та професійних колективів з Калуша, Львова, Коломиї, Рогатинщини, Снятинщини та Івано-Франківська. Фестиваль пройде на сцені палаців культури “Мінерал”, “Юність”, РБК. У рамках “Театральної весни” калушани представлять свою нову роботу “Біля домашнього вогнищами” (за твором Івана Франка” на сцені обласної філармонії.

Закінчиться фестиваль 28 квітня ювілейною програмою з нагоди 45-річчя народного театру ”Легенда”.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.112sec