Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

З 12 травня розпочинаються щонедільні безкоштовні екскурсіїї Івано-Франківськом

08:34

6 березня у приміщенні Регіонального туристично-інформаційного центру (м. Івано-Франківськ) за участі начальника управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації Віталія Семківа відбулась нарада з акредитованими екскурсоводами.

Сторони домовились продовжити у 2013 році успішно започатковану у травні минулого року акцію щодо проведення безкоштовних щонедільних екурсій по місту.

Перша екскурсія запланована на 12 травня 2013 року. Екскурсія розпочнеться о 12.00 год. від Регіонального туристично-інформаційного центру (вул. Галицька, 4а, приміщення ратуші)

Довідково: у 2012 році за допомоги 15 екскурсоводів управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму обласної державної адміністрації проводило екскурсії Івано-Франківськом з 6 травня по 31 серпня. Участь у екскурсіях взяли понад 400 осіб.

Сподіваємося, що спільний з екскурсоводами міста подарунок гостям та мешканцям обласного центру сприятиме розвитку туризму і популяризації нашого міста серед українських та іноземних громадян.

Запрошуємо всіх бажаючих до пізнання історико-культурної спадщини міста Івано-Франківська!


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.116sec