Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Кияни перемогли у Другому всеукраїнському чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї

23:59

Дванадцять пар виявили бажання взяти участь у Другому всеукраїнському чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї, який відбувся 8 березня на теренах гірськолижного курорту «Буковель». Спритність та витривалість у подоланні перешкод продемонстрували чоловіки з таких міст, як: Київ, Севастополь, Біла Церква, Полтава, Коломия, Івано-Франківськ, Одеса, Сімферополь, Кам’янець- Подільський (Україна) та Могильов (Білорусія).

Взявши участь у жартівливих змаганнях, вони подарували веселі миті як своїм коханим, так і глядачам й довели, що чоловік та жінка — найкраща спілка.

Звичайно, головне навантаження у змаганнях по-лицарськи переносили чоловіки. Жінки ж теж продемонстрували справжню командну єдність та вправність, вдало балансуючи на шиї у чоловіка: без цього не вдалося б їм подолати, біжучи, лізучи і повзучи, 250 м льодових стежок, снігових кучугур, вогняних перепон.

Виграли приз — романтичну вечерю на двох у ресторані "Козачок", п’ятиденне проживання в готелі «Буковель» та абонементи на катання кияни — Куник Андрій та Жруленко Антоніна.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec