Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:20

Заступник міського голови М.Верес провів нараду з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому з питань підготовки до відзначення 351-річниці від дня заснування м.Івано-Франківська.

.

Було обговорено програму святкових заходів (а їх більше 50). Основні з них відбудуться в суботу 11 травня та неділю 12 травня.

.

У рамках святкування заплановано провести 7 фестивалів. Серед них: XI Міжнародний «Свято ковалів, фестиваль «Вгору серця», екстремальних видів спорту «X-Гуцулія», Міжнародний дитячий фестиваль «Вогні Ратуші», «Таланти землі Галицької».

.

Вперше будуть проведені Міжнародний фестиваль «Карпатська кулінарна спадщина» та фестиваль феєрверків «Грім Карпат».

.

Заплановані заходи відбуватимуться на площі Ринок, Вічевому майдані, майдані Шептицького, площі біля міського озера, парку ім. Т.Шевченка, Бастіоні Станіславівської фортеці.

.

11 травня в обласному музично-драматичному театрі відбудеться святковий концерт та урочисте вручення міської премії ім. І.Франка в галузі літератури і журналістики.

.

Цікавою буде і спортивна програма свята: фінал Кубка міста з футболу, відкритий турнір з шахів, матч блискавичної гри з шашок та сеанс одночасної гри.

.

На нараді було дано доручення керівникам структурних підрозділів щодо забезпечення святкового оформлення міста і приведення в належний стан вулиць, майданів, площ, забезпечення громадського порядку під час проведення святкових заходів.

.

Фіртка


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.111sec