Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:22

16 травня у с. Чорний Потік на Надвірнянщині проходитиме ІІ фестиваль чорнопотіцької писанки. Фестиваль розпочнеться об 11.00 біля місцевого Будинку культури.

Організатори запросили на своє писанкове свято голову обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка. І в цей день тут мають намір урочисто закласти перший камінь під будівництво майбутньої загальноосвітньої школи.


У програмі фестивалю чорнопотіцької писанки - майстер-клас від відомого писанкаря Микола Палійчука; виставка старовинних і сучасних чорних писанок, вишивок місцевих майстринь, творчі роботи художників села.


У фестивалі чорнопотіцької писанки візьмуть участь заслужений діяч мистецтв України Василь Семенів зі Львова, уродженець Чорного Потоку, доцент Львівської академії мистецтв, член Національної спілки художників України Іван Сопилюк та інші імениті й молоді народні майстри.


На свій фестиваль писанки чорнопотоківці запросили сусідні села Білі Ослави, Чорні Ослави, писанкарів з Коломийщини, Косівщини, Тернопілля та Львівщини і чимало гостей з нашої області.

Правда іф


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.108sec