Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

02:43

Калуські краєзнавці працюють над розробкою туристичних маршрутів на території міста і району. Вони пропонують створити п’ять туристичних маршрутів, які презентували б історію краю у всіх тих аспектах, які були б цікавими для туристів.

.

Отже, туристи могли б мандрувати маршрутами «Старе місто», «Калуські святині і некрополі», «Калуські промисли», «Музей Бандери і Чорний ліс» та «Первісні стоянки і печери». Над їхньою розробкою працюють краєзнавці Богдан Яневич, Юрій Онисько та завідувач музейно-виставкового центру Калуша Уляна Паньо. Наші предки залишили нам історичне минуле. І воно — не ліпше і не гірше від історичного минулого решти міст області переконують розробники маршрутів.

.

«Погоду» на туристичному небосхилі Калуша може зробити навіть тисяча туристів, пишуть Вікна.

.

«Щороку Україну відвідують понад 17 мільйонів туристів. Державна служба статистики України повідомляє, що в Україні у 2012 році дохід від надання туристичних послуг склав на 41,6% більше — 6,99 млрд. гривень, а мережа суб’єктів туристичної діяльності виросла на 11,6% більше і склала 5,347 тис. одиниць, — констатують розробники маршруту. — Після нескладних підрахунків можна дізнатись: якщо Калущину відвідає 1 тис. туристів то дохід від їхнього перебування у нас складе близько 400 тис. гривень, тобто не менше, ніж на 400 гривень готовий збагатити нас кожен турист». Наразі деталізований тільки один маршрут — «Старе місто». Краєзнавці мають надію, що незабаром представлять його у віртуальній версії.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.11sec