Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На Прикарпатті вдруге пройде фестиваль-пленер камерної музики «karpatyArt»

18:24

Сьогодні в Івано-Франківській обласній філармоній відбулась презентація «karpatyArt» – фестивалю академічного мистецтва, який заплановано провести в Карпатах (Яремче-Ворохта) 26-30 червня цього року.

.

Фестиваль має на меті розвиток академічної культури та актуалізацію мистецьких ініціатив на теренах нашої країни, а також об'єднання та взаємодію мистців у творчому діалозі.

.

Автори проекту - Ігор Прокопюк, аспірант ЛНМА ім. Лисенка, базис-консультант в методі Позитивної психотерапії та Наталя Зубко, старша викладачка ЛНМА ім. Лисенка.

.
Фестиваль проходитиме вдруге, перший карпатський мистецький фестиваль-пленер «karpatyArt» проходив з 25 по 29 липня також в містах Яремче та Ворохта і був присвячений камерній академічній музиці. У фестивалі взяли участь численні музиканти з різних куточків України: Київ, Львів, Ужгород, Ів-Франківськ, Чернівці, а також з Польщі: Краків, Катовіци та Іспанії: Барселона.
Протягом фестивалю відбувалися концерти камерної музики, дискусії, тренінги. Фестиваль проходив в рамках святкування 225 ліття м. Яремче.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.112sec