Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Прикарпатські провідники взяли участь у навчаннях

11:49
13-17 листопада в рамках реалізації проекту «Гео-Карпати — створення польсько-українського туристичного шляху» відбулися навчання для провідників погеотуристичному шляху.

.

У навчанні взяли участь особи, що працюють в галузі туризму - гірські провідники, представники туристичних організацій і клубів та екскурсійно-туристичних агенцій з Польщі та України, а саме представники групи туристичних провідників ПТТК в Кросно, представники галузі зі Львова, Івано-Франківська, Калуша, Осмолоди.

.

Учасники навчань здобули навички з організації та логістики геотуристичних екскурсій, вміння читати геологічну інформацію, відтворювати геологічні процеси минулого та ефективно презентувати набуті знання туристам. Навчання проводилися в два етапи – теоретичний, на якомувикладалися базові знання з геології, геоморфології ігеотуристики, та польовий, під час якого відбувалися виїзди на геологічніоб’єкти шляху.По закінченню навчань учасники отримали сертифікати провідників геотуристичним шляхом.

.

Для довідки:

Проект реалізується спільно Львівським національним університетом імені Івана Франка та Державною Вищою Професійною школою імені Станіслава Пігоня в Кросно (Польща) і співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми транскордонної співпраці Польща – Білорусь – Україна 2007-2013. Метою проекту є промоція туристичної привабливості польсько-українського прикордонного регіону Карпат через створення спільного геотуристичного шляху і умов розвитку туристичної інфраструктури.

.

Шлях ”Гео-Карпати” довжиною понад 700 км охоплює 28 геологічних та геоморфологічних об’єктів, ілюструє історію становлення складчастої гірської споруди Східних Карпат та орієнтований на активних користувачів пізнавального туризму.До пілотного геотеристичного маршруту включено 10 об’єктів Івано-Франківщини.

.

Прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.117sec