Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

В Івано-Франківську стартував різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» (фото)

14:44
Фестиваль «Коляда на Майзлях» в Івано-Франківську відбувається вже вп’яте, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо». Цього року в ньому візьмуть участь понад 50 колективів.
.

Проходитиме фестиваль традиційно у приміщенні храму Царя Христа монастиря отців-василіян Української греко-католицької церкви, повідомляє кореспондент "Бліц-Інфо".
.


Розпочалося дійство з виступу камерного хору «Cantemus», а участь в ньому братимуть колективи Прикарпаття, Тернопільщини і Львівщини.

.


Протягом двох тижнів, щодня о 18:00 в храмі церковні хори, родинні ансамблі, дитячі та фольклорні колективи прославлятимуть в колядках Христа. Також будуть в програмі фестивалю і вертепи.

.

За словами ігумена монастиря отців-василіян, настоятеля храму Царя Христа о. Йосафата Фітеля, фестиваль спрямований популяризувати та поширювати традиції українського народу у різдвяний час. «Головна наша мета, не лише нести колядки та щедрівки людям, а й відновлювати та зберегти стародавні різдвяні традиції нашого краю», – наголосив о. Йосафат Фітель.

.


«Коляда на Майзлях» триватиме до 19 січня. Кожний тиждень завершиться гала-концертом: перший – найкращих дитячих колективів і однорідних хорів, другий – виступом мішаних хорів.

З повною програмою фестивалю можна ознайомитись тут


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec