Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

«Черемош-фест» відроджує найкращі традиції Гуцульщини

01:07

Як уже повідомлялось, в Карпатах з 2 по 4 травня 2014 року відбудеться «Черемош-фест». Місце дії – с. Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області. Квитки на «Черемош-фест» по зниженій ціні потрібно придбати до 1 травня.

.

Організатори обіцяють яскравий відпочинок, який залишить незабутні спогади. и в одному - черемоська п’янка суміш: локація в Карпатах, якісна музика, активний туризм.

.

Від автентичних гуцульських виконавців - до гучних в країні та поза її межами музичних імен. Музична складова “Черемош-Фесту 2014”: Kozak system, Los Colorados, Гуцул Каліпсо, КораЛЛі, ДримбаДаДзиґа, Триста8ісім, Гуцули, Фліт, Петрос, Фолькнери, Перкалабські Придатки, Сергій Підкаура, Один в каное, Lemon Bucket Orkestra (Canada) та автентичні гуцульські виконавці.

.

.

До участі у ярмарку запрошено сотні народних умільців із різних регіонів україни. Вони проведуть майстер-класи із традиційних народних ремесел. Зокрема, ліжникарства, кераміки, гончарства, кулінарні майстер-класи; можна буде на власні очі побачити, як вариться карпатський сир – будз, — повідомляють організатори на офіційній сторінці «Черемош-фесту».

.

На “Черемош-фесті”, крім показу знакової для Криворівні стрічки Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”, відбудеться кіно-квест її локаціями. Також буде можливість наживо поспілкуватися з учасниками знімального процесу.

.

.

Туристичний компонент — сплави бурхливим Чорним Черемошем. На час відкриття фестивального сезону планується найвища вода в Чорному Черемоші для рафтингу.

.

Крім того, учасникам фестивалю запропонують подорожі до мальовничих верхів (Писаний камінь, Довбушеві комори, оспіваний в «Тінях забутих предків» хребет Ігреця, Терношорське урочище), а також кінні прогулянки, веломандрівки, туристична переправа через Черемош.

.

.

Квитки для участі у фестивалі можна придбати у більшості обласних центрів України. Вартість квитків – 120 грн. (до 30 квітня), 150 грн. (з 01 травня). Організаторів у своєму місті радять шукати тут.

.

Трансфери Івано-Франківськ-Криворівня будуть здійснені автобусами «Еталон». Вартість — 50 грн. Бронювання зараховується при повній сплаті коштів.

.

Як повідомляли ”Вікна”, на “Черемош-фесті” презентує своїх містичних “єжів” як мистецький проект франківчанин Петро Буяк. Він буде включати елементи міфології, драми, імпровізації.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec