Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

23:14
news-image
Департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації спільно з гірською пошуково-рятувальною частиною управління ДСНС в області організували екологічну акцію на берегах річки Дністер.
.

Очищено від сміття берегову зону сіл Уніж та Кунисівці Городенківського району, наметового табору Берем’яни Тернопільської області (територія Національного природного парку «Дністровський каньйон»).

.

Участь в акції взяли понад 30 осіб, яким не байдужий стан навколишнього середовища Прикарпаття. Зібране сміття було вивезене з берегів, завдяки чому туристи, які зупиняються відпочити на Дністрі, матимуть більш затишні та комфортні умови перебування.

.

По завершенні акції відбулося вшанування пам'яті Героя Небесної Сотні Сергія Дідича на його могилі у селі Стрільче. Сергій Дідич був засновником громадської організації «Клуб мандрівників «Золоте Руно», одним з перших розробив туристичні маршрути сплавів по Дністру.

.

У департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації сподіваються, що така акція буде прикладом для туристів, які захоплюються еко-туризмом, та спонукатиме до дбайливого ставлення до природи. Лише спільними зусиллями і ставленням кожного зокрема зможемо зберегти природу чистою.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec