Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

10:49

Відбудуться видовищні показові змагання професійних лісорубів, шоу-програма за участю танцювальних колективів, музикантів, запальні ведучі, конкурси для глядачів, ярмарок товарів декоративно-прикладного мистецтва: вироби з дерева, соломи, вишивання, бісероплетіння, гончарства й кераміки, писанкарства, лозоплетіння та іншого.

Акція відбувається за підтримки торгової мари "STIHL", - виробника мотопил та мототехніки для сільського та лісового господарства, садівництва та ландшафтного дизайну, а також для будівництва. Високоякісні безпечні в експлуатації та довговічні мотопили торгової мари «STIHL» - є основним робочим інструментом професійних вальників лісу у всьому світі.

В програмі заходу скульптор по дереву, який працює бензопилою, складання дерев’яного будинку, виступи рок-гуртів «Кораллі», «Цвіт кульбаби», «Листопад». По завершенню заходу святковий феєрверк.

Цього року учасники змагаються у чотирьох дисциплінах: розпил колоди комбінованим зрізом, заміна ланцюга бензопили, крижування колоди, обрізка гілок. Подібні змагання відбувалися вузькогалузево у лісових господарствах, а тепер спостерігати за справжніми карпатськими лісорубами зможуть всі мешканці та гості Івано-Франківська.«Свято лісорубів 2010» відбувається вперше в Івано-Франківську, однак організатори планують зробити його щорічним, запрошувати до участі вальників ліса зі всієї України, збільшити кількість учасників і дисциплін. Змагання оцінюють журі, яке складається с професійного судді, - представника від лісового господарства, представника від торгової марки «STIHL», начальник управління фізкультури і спорту Івано-Франківської ОДА, олімпійця <Романа Вірастюка.

Генеральний партнер: Торгова марка STIHL.

Захід підтримують:

Будівельн-інвестиційна компанія "Скол", "Калуське" пиво, "Росана", феєрверки "Піро-ІФ", Івано-Франківський м'ясокомбінат "Станіслав".

Інформаційні партнери:

Радіо: Люкс FM, Європа Плюс, Авторадіо, Ретро FM, ЕРА, Західний полюс,Вежа

Газети: Афіша Прикарпаття, Анонс контракт, Івано-франківський оглядач, Галицький кореспондень, ЗПС-інформ, Світ молоді, Галичина, Західний кур'єр, Експрес

Сайти: www.iFportal.net, www.briz.if.ua, www.lesovod.org.ua, www.franuk.com, vezha.org.ua, www.koralli.if.ua, pravda.if.ua, 104.com.ua

Друкарня: Отто Ганс

Звук: shock-sound

План заходу:

10-00 - 18-00. Початок роботи ярмарку товарів декоративно-прикладного мистецтва.

11-00 - Показовий виступ скульптора по дереву.

13-30 - конкурси з глядачами

14-00 - відкриття показових змагань лісорубів

18-00 - початок музичної програми

21-00 - святковий феєрверк


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.01sec