Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На Прикарпатті стартував грандіозний туристичний проект (фото)

16:27

Сьогодні відбулась інавгураційна конференція проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».

Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

.
Реалізацію даного проекту розпочато Івано-Франківською облдержадміністрацією з серпня цього року за фінансової підтримки Євросоюзу. Облдержадміністрація стала одним із переможців першого конкурсу програм в рамках проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Даний проект спрямований на підтримку Уряду України в розробці та реалізації регіональних реформ.
.
А також він сприятиме суспільному, економічному та територіальному згуртуванню нашої держави. За словами координатора проекту Наталії Гасюк, він передбачає розробку Регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016 - 2020 роки, передає кореспондент "Бліц-Інфо".
.
Зокрема, це створення та оснащення обласного центру розвитку туризму, забезпечення підвищення якості туристичних послуг, будівництво двох «центрів гостинності» для зупинок туристичних автобусів та нетривалого відпочинку туристів та виготовлення путівників та вказівників. Крім того, передбачається проведення круглих столів та конференцій з питань розвитку туризму, видання рекламних друкованих матеріалів, забезпечення участі області у національних та міжнародних туристичних виставках.
.
Як зауважив заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Любомир Слободян, цей проект є особливим тим, що він буде частиною Стратегії регіонального розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року. І завдяки ньому ми зможемо дати зрозуміти світу те, що наша область є мальовничим туристичним краєм. «Розбудова нашого краю саме в галузі туризму дасть нам змогу бути вільними. Тому зараз основним нашим завданням є те, щоб використати даний нам ресурс, і довести всім що Івано-Франківщина це один з кращих регіонів, де розвивається туризм», - наголосив Любомир Слободян.
...

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.109sec