Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

21:35
13 серпня в приміщенні обласної ради відбулося засідання наглядової ради з реалізації проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».
.

Обговорено положення та регламент роботи наглядової ради (розпорядження облдержадміністрації від 12.08.2014 р.№496/564-р), визначено основні завдання щодо впровадження проекту до кінця 2014 року.

.

Під час засідання підписано Меморандум про співпрацю між департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області та Регіональним туристично-інформаційним центром.

.

Довідково про проект:

.

Проект Івано-Франківської облдержадміністрації (департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури) став одним з переможців першого конкурсу проектів в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

.

Проектом передбачається:

  • розробити регіональну цільову Програму розвитку туризму на 2016-2022 роки;
  • створити обласний центр розвитку туризму;
  • започаткувати консультування підприємців з питань нормативно-правового забезпечення ведення бізнесу в галузі туризму;
  • створити мережу пунктів для короткотермінового відпочинку автотуристів в м. Івано-Франківську та Коломийському районі;
  • забезпечити комплексне просування туристичного продукту Івано-Франківщини шляхом презентації області на виставках, видання промоційної продукції та організації ознайомчих турів для МІ та турфірм.

.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

.

Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року.

.

Програма Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку України» (ППРРУ) розпочалася у січні 2013 року та діятиме до липня 2016 року. Метою Програми є сприяння суспільному, економічному та територіальному згуртуванню країни. Програма спрямована на підтримку уряду України в розробці та реалізації регіональних реформ. Детальна інформація про Програму на веб-сайті: http://surdp.eu.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec