Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:22
news-image
Відбулося засідання експертної групи проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».
.

Експертна група створена з метою забезпечення проведення аналітичного дослідження та соціологічного опитування, які стануть основою для визначення пріоритетів розвитку туризму в області, стратегічних туристичних продуктів та послуг, очікувань населення щодо розвитку підприємництва та приватного бізнесу в галузі туризму, формування необхідних навчальних програм та форм міжсекторної співпраці, вивчення вимог туристів та їх очікувань щодо якості туристичних послуг, нових туристичних продуктів та доступу до туристичної інформації, а також для розробки та подальшого якісного впровадження регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області до 2022 року.

.

Участь в роботі експертної групи беруть представники туристичного бізнесу, навчальних закладів, що готують спеціалістів галузі, профільних громадських та неприбуткових організацій, органів влади.

.

Експертна група обговорила основні аспекти проведення дослідження та опитування, визначила перелік питань для формування опитувальних форм, акцентувала увагу на необхідності врахування під час опитування інтересів таких цільових груп туристів, як особи з особливими потребами, родини, що подорожують із дітьми. Соціологічне опитування складатиметься із двох частин – опитування туристів та туристичних бізнесів в регіоні, яке буде проводитися як за допомогою інтерв’юерів, так і он-лайн. Опитування сприятиме формуванню бази даних потенційних учасників заходів проекту та бази даних туристичних атракцій.

.

Довідково:

Проект Івано-Франківської облдержадміністрації (департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури) став одним з переможців першого конкурсу проектів в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Проектом передбачається:

  • розробити регіональну цільову Програму розвитку туризму на 2016-2022 роки;
  • створити обласний центр розвитку туризму;
  • започаткувати консультування підприємців з питань нормативно-правового забезпечення ведення бізнесу в галузі туризму;
  • створити мережу пунктів для короткотермінового відпочинку автотуристів в м. Івано-Франківську та Коломийському районі;
  • забезпечити комплексне просування туристичного продукту Івано-Франківщини шляхом презентації області на виставках, видання промоційної продукції та організації ознайомчих турів для МІ та турфірм.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року.

Програма Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку України» (ППРРУ) розпочалася у січні 2013 року та діятиме до липня 2016 року. Метою Програми є сприяння суспільному, економічному та територіальному згуртуванню країни. Програма спрямована на підтримку уряду України в розробці та реалізації регіональних реформ. Детальна інформація про Програму на веб-сайті: http://surdp.eu.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec