Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

19:21

Дорогі туристи та мандрівники, які відпочивали, подорожували, оздоровлювались чи просто відвідували близьких та друзів на Івано-Франківщині!

.

У Вас є унікальна можливість допомогти зробити перебування в області більш комфортним та приємним! Заповнивши онлайн анкету, Ви не лише поділитесь з нами чудовими спогадами про свій візит на Прикарпаття, але й надасте безцінну інформацію щодо основних проблем та незручностей під час відпочинку. А ми, у свою чергу, віддячимо Вам теплішим прийомом та кращим рівнем сервісу!

.

Ваші відповіді та коментарі будуть враховані при розробці та впровадженні Регіональної програми розвитку туризму Івано-Франківській області до 2022 року.

.

Для зручності анкета подається трьома мовами:

українською

англійською

та російською

.

Наперед вдячні за Ваш час!

.

Для довідки: Опитування проводиться департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації спільно із Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області та Регіональним туристично-інформаційним центром у рамках проекту “Івано-Франківська область – край для туризму”, що співфінансується Європейським Союзом.

.

«Цей документ був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є виключною відповідальністю Департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації і ні за яких обставин не може розглядатися таким, що відображає позицію Європейського Союзу»


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.006sec