Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:00
news-image: Туристичний потенціал Прикарпаття був представлений на міжнародному форумі
15-17 жовтня департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації представив туристично-рекреаційну привабливість Івано-Франківщини на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності.
.

Форум охоплює одразу декілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес, індустрію спорту та розваг. У рамках заходу відбулися Ювілейна XV Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО», VIII Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес», VII Спеціалізована виставка «Континент розваг. Спорт. Відпочинок. Дозвілля».

.

На Форумі було презентовано туристичну інфраструктуру області, департамент представив також два мобільні виставкові стенди Івано-Франківщини: туристично-рекреаційного комплексу і відпочинково-оздоровчих можливостей; нові путівники та довідники, туристичні буклети.

.

Представники департаменту взяли участь у регіональному круглому столі на тему: «Інновації та кращі рішення для активного туризму України», який організувала Українська асоціація активного та екологічного туризму, а також виставкова компанія «Гал-ЕКСПО.

.

Відвідувачі виставок мали змогу відвідати ярмарок гідів та екскурсоводів, оглянути презентацію народних ремесел та промислів Бойківщини. У рамках заходу був проведений тур для гостей та учасників Форуму «Галицька Венеція» по Надбужанщині з циклу «Невідома Львівщина».

.

Учасниками та гостями Форуму стали представники Сумської, Харківської, Запорізької, Київської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької областей України, а також Словаччини та Польщі, фахівці оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення, розважальних закладів, інвестори та активні туристи. На виставці була представлена велика група спеціалізованих видань України, які працюють у сфері туризму, готельного та розважального бізнесів, а саме: «Академия гостеприимства», «Отельер & Ресторатор», «КИР»,«Новости турбизнеса» та інші.

.

З 15 по 17 жовтня Палац спорту м. Львова перетворився на основне місце зустрічей в Західній Україні для іноземних та українських компаній, які продиктують тенденції на відпочинок та розваги на майбутній сезон.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.006sec