Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

23:46
news-image
З 15 вересня по 25 жовтня за сприяння Державного агентства України з туризму та курортів директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Наталія Гасюк взяла участь у навчальному курсі Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) «Сприяння розвитку туризму: ринок туриcтичних послуг Японії».
.

Представники міністерств та підрозділів органів виконавчої влади, які займаються питаннями розвитку туризму Албанії, Боснії і Герцеговини, Македонії, Палестини, Косово, Йорданії, Єгипту, М’янми, Філіппін, Камбоджі та України, ознайомилися з управлінням туристичною галуззю Японії, основними туристичними продуктами, особливостями промоції туристичного потенціалу, основними напрямками розвитку промислового та екологічного туризму, підготовкою кадрів для туристичної сфери.

.

У рамках програми стажування відбулася презентація туристичного потенціалу України та Івано-Франківщини. Особливу зацікавленість викликали об’єкти історико-культурної спадщини, внесені в список ЮНЕСКО, традиційна українська кухня, а також унікальні для світу туристичні атракції, які є родзинкою Прикарпаття (трембіта, писанка та інші). Редактори японських засобів масової інформації висловили готовність підготувати путівник про Україну і з цією метою групою в кількості 5-7 осіб відвідати область.

.

Особливо важливим для розвитку туризму Прикарпаття є використання досвіду Японії в створенні зручної туристичної інфраструктури, яка забезпечить доступність туристичних об’єктів. За результатами стажування представником області, обговорено можливість розробки спільних туристичних маршрутів, створення нових цікавий туристичних продуктів та доцільність презентації туристичних фірм Японії в Києві для налагодження співпраці з українськими туроператорами.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.01sec