Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:59

23 грудня директор департаменту міжнародного співробітництва євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, координатор проекту «Івано-Франківська область – край для туризму» Гасюк Наталія разом з представниками команди проекту з Регіонального туристично-інформаційного центру здійснила робочу поїздку в Долинський район.

.

В рамках візиту відбулася зустріч з заступником голови Долинської районної ради Іваном Дирівим, міським головою м. Долина Володимиром Гараздом та начальником відділу інвестицій і туризму Долинської райдержадміністрації Мар’яною Табаркевич.

.

Під час засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку туризму Долинщини присутнім було презентовано основні інвестиційні пропозиції міста, зокрема «Розвиток бальнеологічного (SPA) туризму в м. Долина на основі використання лікувально-оздоровчих властивостей соляної ропи з родовища «Барбара».

.

Сприятливими умовами для розвитку бальнеологічного курорту є наявність в околицях Долини (с. Мізунь та с. Мислівка) мінеральних джерел, фізико-хімічний склад води яких близький до «Миргородської».

.

Основними пріоритетами при розробці стратегічного документу було визначено розвиток оздоровчого, спортивного туризму. Під час короткої презентації проекту Наталія Гасюк акцентувала увагу на доцільності доопрацювання пріоритетних для розвитку району інвестиційних пропозицій в туристичній сфері для врахування їх при розробці Регіональної цільової програми розвитку туризму на наступний програмний період.

.

Також учасниками зустрічі обговорено результати діяльності туристично-інформаційного центру «Бойківщина» у поточному році, переглянуто напрямки роботи центру та завдання на 2016 рік. У рамках поїздки відбувся огляд проміжних результатів зі спорудження візит-центру в селищі Вигода, що створюється в рамках реалізації проекту «Карпатські історичні вузькоколійні залізничні дороги» Програми транскордонного співробітництва «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна».

.

.
Також команда проекту мала можливість ознайомитися з новим об’єктом, який може стати цікавою атракцією Долинщини, – козячим фермерським господарством «Еко-Карпати», де туристи зможуть побачити як процес вирощування кіз та овець, так і технологію сироваріння.
Довідково про проект:

Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

.

Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року.

.

Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342)552042.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.006sec