Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:48
news-image
31 грудня відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації.
.

Датою проведення установчих зборів визначено 17 лютого 2015 року.

.

Для формування складу громадської ради при департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації ініціативна група повідомляє про початок прийому заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах.

.

Перелік документів, які додаються до заяви, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 (зі змінами).

.

Документи приймаються з 6 січня до 6 лютого 2015 року.

.

Зверніть увагу на необхідність приведення статутних документів інституту громадянського суспільства у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об'єднання» від 22.03.2012 р. № 4572-VI.

.

Документи приймаються у департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації (кабінет 661)

.

або надсилаються за адресою: департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21 (кабінет 661) чи на електронну пошту: ertd@ukr.net.

.

Контактні телефони: (0342) 55-19-25, 55-20-29.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec