Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

08:16
news-image
5 січня відбулося засідання експертної групи проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».
.

Участь у роботі засідання взяли заступник директора департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Віталій Семків, заступник директора департаменту економіки облдержадміністрації Василь Насадюк, директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області Євген Микитюк, голова Регіонального туристично-інформаційного центру Павло Горішевський, голова правління МГЦ «Еталон» Леся Аронець, голова правління ГО «Туристична асоціація Івано-Франківщини» Оксана Федорович, доцент кафедри цивільного права і процесу Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького, директор ПП «ТА «Довіра ІФ» Ірина Турчак.

.

Директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, координатор проекту Наталія Гасюк підвела підсумки роботи з реалізації проекту з серпня 2014 року.

.

Зокрема, на сьогодні завершується опитування суб’єктів туристичної діяльності, туристів і гостей області та розпочато підготовку аналітичного звіту проведеного анкетування, закладено правові основи функціонування Івано-Франківського обласного центру розвитку туризму, презентовано напрацювання в напрямку створення центрів гостинності для зупинок туристичних автобусів і короткотермінового відпочинку туристів на території області (формується перелік потенційних місць розміщення центрів), розпочато роботи з розробки Інтернет-порталу та електронної бази даних туристичних об’єктів та атракцій Івано-Франківщини, створена сторінка проекту, на якій оперативно оновлюється інформація про хід його виконання в соціальній мережі Facebook, видані банери, презентаційні папки, пакети, ручки, горнята, календарі «Івано-Франківська область – край для туризму».

.

Експерт проекту, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємництва Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Богдан Гречаник презентував попередні результати проведеного в рамках проекту дослідження туристичного потенціалу Івано-Франківської області. Особливу увагу приділено обговоренню аналізу розвитку туристичного сектору та його вплив на економіку регіону.

.

Проблемним і надалі залишається питання відсутності уніфікованої статистичної інформації про діяльність суб’єктів туристичної сфери, що ускладнює проведення якісного аналізу і відповідно отримання об’єктивного інтегрального показника туристичного потенціалу Івано-Франківщини. За підсумками засідання учасниками погоджено проект проведеного дослідження з врахуванням поданих пропозицій.

.

Довідково про проект:

Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

.

Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року.

.

Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342) 552042.

.

.

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC05640_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9%20%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%80.JPG

.

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC05642_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9%20%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%80.JPG

.

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC05648_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9%20%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%80.JPG


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec