Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На Буковелі чоловіки змагалися в подоланні перешкод з жінками на шиї – перемогла пара з Ізраїлю (фото)

13:35
IV всеукраїнським чемпіонатом з подолання перешкод із жінкою на шиї у Буковелі зустріли весну. 11 пар змагалися на швидкість у вмінні долати перешкоди разом, щоправда, жінки були у вигіднішому положенні – їх носили на руках, пише Курс.
.

“Приємно, що з кожним роком популярність фестивалю зростає і розширюється географія учасників. Цьогоріч фестиваль став міжнародним, бо, окрім пар зі Львова, Чернігова, Києва, Вінниці та Чернівців, участь у змаганнях брали закохані з Ізраїлю, які, до речі, виявилися найспритнішими”, – розповів арт-директор ТК “Буковель” Василь Волочій.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/d/sd2.jpg

Аби здобути перемогу, пари збирали підсніжники, підкови щастя, жінки мали нагодувати своїх коханих варениками, після чого чоловіки мали здолати смугу перешкод. Найкращий час показали учасники з Ізраїлю. Ілона і Марат здобувають в Україні освіту і дуже полюбляють кататись на сноуборді, разом пара вже довго, тому кажуть – довірились один одному і спрацювали як справжня команда.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/d/sd3.jpg

"Я постійно тренуюсь, – жартує Марат. – Свою кохану і в житті ношу на руках та безмежно кохаю, тому нам і не було надто складно”

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/d/sd4.jpg

Подолали дистанцію переможці за 38 секунд. Другу сходинку виборола пара з Чернігова, з результатом 42 секунди, а на третій сходинці столичні гості, яким знадобилось 47 секунд для виконання усіх завдань.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/d/sd5.jpg

Всі учасники отримали від ТК “Буковель” подарункові скі-паси, але найголовніше, кажуть, – емоції.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/d/sd6.jpg

“В житті, як і в змаганнях, має бути командна гра, такі пари найміцніші. Ну, а весна, вона пробуджує нас від зимової сплячки і дарує надію”, – переконана Юлія, володарка бронзової медалі.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/d/sd9.jpg
http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/d/sd7.jpg

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.111sec