Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

22:04


02 квітня 2015 року в м. Яремче відбулось перше виїзне засідання робочої групи з розробки проекту регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки в рамках реалізації проекту «Івано-Франківська область – край для туризму», що співфінансується Європейським Союзом.

.
В обговоренні взяли учать представники туристичної сфери Верховинщини та Яремчанщини, зокрема туристичні агенції «100 стежин», «Гуцульські Карпати», «Карпати Travel», громадські організації «Карпатська агенція розвитку туризму», «Фонд розвитку територіальної громади села Татарів», «Карпатські стежки» тощо.
.

.
Начальник відділу туризму управління зовнішніх зв’язків та туризму департаменту міжнародного співробітництва та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Віталій Передерко презентував проект регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки, акцентувавши увагу на ключових заходах підпрограм.
.
.
В процесі обговорення представники туристичних фірм просили врахувати у програмі заходи, які будуть спрямовані на підвищення рівня кваліфікації екскурсоводів.
.

Голова ГО «Фонд розвитку територіальної громади села Татарів» Наталія Кульчицька внесла ідею проведення круглого столу з метою формування ефективної системи екскурсійного супроводу в області.Керівник Регіонального туристично-інформаційного центру Павло Горішевський підняв питання стосовно налагодження ефективної співпраці між представниками сільського зеленого туризму з метою формування спільних туристичних маршрутів та ефективної комунікації з використанням веб-сторінки регіонального туристично-інформаційного центру для широкого інформування про найважливіші туристичні заходи в області. Наступні виїзні засідання відбудуться протягом квітня п.р. у Долині, Галичі та Косові. Запрошуємо до співпраці.
.
Довідково: Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.
.
Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр. Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року.
.
Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342) 552042.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec