Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:33

news-image

16 квітня в місті Долині відбулось чергове виїзне засідання робочої групи з розробки проекту регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки в рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму».
.

В обговоренні взяли учать представники туристичної сфери Долинського, Рожнятівського, Калуського районів, міст Болехова та Калуша. Зокрема, ГО «Карпатські стежки», ТзОВ «Високий перевал ІФ», Регіональний туристично-інформаційний центр, туристично-інформаційний центр «Бойківщина», ТОВ «Мізунь», садиба «Ортус», ДП «Вигодський лісгосп», ДП «Болехівський лісгосп» тощо.

Начальник відділу туризму управління зовнішніх зв’язків та туризму департаменту міжнародного співробітництва та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Віталій Передерко презентував проект регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки, акцентувавши увагу на ключових заходах підпрограм.

У процесі обговорення Василь Фіцик, голова ГО «Карпатські стежки» , наголосив на необхідності обліку закладів розміщення та туристичних об’єктів, які облаштовані відповідно до потреб людей з обмеженими можливостями. Директор ТОВ «Карпатський трамвай» Любомир Яцків висловив переконання, що висока активність представників туристичної сфери в обговоренні проекту програми є запорукою чіткого визначення та реалізації конкретних заходів з розвитку туризму регіону у найближчі роки.

Керівник Регіонального туристично-інформаційного центру Павло Горішевський аргументував необхідність продовження практики категоризації сільських зелених садиб в області.

Наступне виїзне засідання відбудеться наступного тижня у Галичі.

Довідково:

Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр. Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року. Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342) 552042.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec