Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

До уваги туристичних фірм області! Західноукраїнська туристична виставка

13:48
03 травня 2015 року у Замковому комплексі міста Збараж (Тернопільська область) відбудеться урочисте відкриття туристичного сезону «Мандруємо замками Тернопілля». Мета: популяризація туристично-рекреаційної привабливості регіону та розвиток замкового туризму.
.

У програмі відкриття: Західноукраїнська туристична виставка, День міста Збаража, кулінарні конкурси «Вареник-фест» та «Капустняк-фест», конкурс середньовічних костюмів, виступи клубів історичної реконструкції, турнір лучників, містечко народних ремесел та Міжрегіональний фестиваль козацької та української народної національно-патріотичної пісні «Забуттям не заростає честь і слава козаків».

.

До участі запрошуються представники туристичного та готельного бізнесу. Під час виставки Ви матимете можливість презентувати свої туристичні продукти, зустрітися з новими партнерами, обговорити перспективи співпраці.

.

Участь у виставці безкоштовна, проте кількість місць - обмежена.

.

Додатково проводиться реєстрація представників ЗМІ на прес-тур, який відбудеться 3 травня 2015 року.

.

Детальну інформацію щодо участі у виставці можна отримати на сайті «Тернопільщина туристична» (www.ternotour.com.ua). Контактний телефон: (0352)43-00-35.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.119sec