Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

10:39
news-image
25-26 квітня департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації представив туристично-рекреаційну привабливість Івано-Франківщини на ХII Міжнародній асамблеї туристичного бізнесу та Одеському туристичному фестивалі.
.

Асамблея туристичного бізнесу – масштабний захід, присвячений всім видам туризму, який поділяється на дві частини: ділову (workshop) та фестивальну (Одеський туристичний фестиваль).

.

У рамках Асамблеї відбулися ділові зустрічі та семінари з питань стандартів якості і сучасних маркетингових інструментів просування туристичного продукту, освіти і професійної підготовки у галузі туризму.

.

Представники департаменту взяли участь у міжнародній конференції «Туризм як фактор мирного співіснування» та семінарі «Туризм рухаємося до Європи. Правила руху».

.

Фестивальні заходи проходили просто неба на території Одеської кіностудії. Учасниками та гостями фестивалю стали представники Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Львівської, Миколаївської, Київської областей України. Свої послуги представили туристичні агенції та туроператори, фахівці оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення.

.

Цього року на одному майданчику з Одеським туристичним фестивалем проходив також гастрономічний фестиваль «Таки да, вкусно!», мета якого - презентація страв національних кухонь Одеського регіону та відродження гастрономічних традицій своєрідної одеської кухні.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec