Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:47

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій обласної державної адміністрації представило туристичний потенціал нашої області на ІХ Міжнародній виставці-ярмарку «Турєвроцентр – Закарпаття – 2010», яка проходила 23- 28 вересня в м.Ужгород на базі Ужгородського замку та Закарпатського музею народної архітектури та побуту. Організаторами Днів туризму на Закарпатті виступили Закарпатська обласна державна адміністрація, обласна рада, Асоціація туристичних підприємств Закарпатської області, обласний центр розвитку сільського зеленого туризму.Особливістю цьогорічної виставки-ярмарки була широкомасштабна презентація санаторно-курортного, туристично-рекреаційного та готельного потенціалу Закарпатської області, а також туристичних можливостей інших регіонів України та сусідніх країн. У заходах взяли участь туристичні організації та фірми з Угорщини, Словаччини, Румунії, Польщі, Росії, Чехії, Австрії, Німеччини, Хорватії та інших держав. Учасники мали нагоду налагодити контакти з майбутніми партнерами, укласти угоди про співпрацю.

Виставка складалась із декількох тематичних розділів: внутрішній і закордонний туризм, гірськолижні центри, сільський туризм, спортивне спорядження, супутні послуги і товари для організації відпочинку та туризму, банківські, страхові, транспортні послуги. В рамках виставки відбулися туристичні заходи, присвячені Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні: Всеукраїнська туристична естафета „Феєрія єдності”; ІІ Фестиваль кулінарного мистецтва «Карпатський Рататуй - 2010»; Міжнародна конференція «Використання замкових споруд в туристичній галузі»; демонстрація кінофільмів на туристичну тематику.

Окремо були представлені й інвестиційні проекти та комерційні пропозиції в галузі туризму та рекреації, в тому числі – туркомплекси, проекти з розбудови інфраструктури. У рамках виставки-ярмарку було організовано міжнародну зустріч представників туристичного бізнесу з різних областей України та зарубіжних держав.

До того ж виставка виконувала і просвітницько-культурну роль. На території «старого села» відвідувачі могли ознайомитися із колоритом кожного району Закарпаття: поглянути на ремесла, послухати виступи народних самодіяльних колективів та скуштувати страви, поширені в регіоні.

Подібні туристичні заходи мають велике значення для розвитку туризму в кожній області України, оскільки інформаційно і практично сприяють збагаченню професійного досвіду між фахівцями туристичної галузі та забезпечують збільшення кількості внутрішніх туристів в регіонах.

ОДА


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.01sec