Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

17:50
news-image
10 червня в облдержадміністрації відбулися засідання Громадської ради з питань міжнародного співробітництва і туризму при департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури та Наглядової ради з реалізації проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».
.

Співголова Наглядової ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький повідомив про зміни в складі Наглядової ради, до якої у лютому 2015 року увійшов заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір.

.

Директор департаменту, координатор проекту Наталія Гасюк ознайомила учасників з результатами реалізації першого завдання проекту. Голова Регіонального туристично-інформаційного центру Павло Горішевський висвітлив результати проведеної аналітичної роботи. З проектом регіональної цільової програми розвитку туризму в області на 2016-2020 рр. присутніх ознайомив начальник відділу туризму департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Віталій Передерко. Юридичні аспекти та організаційні питання щодо створення Івано-Франківського обласного центру розвитку туризму озвучив заступник директора Регіонального Фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області Микола Дем’янчук.

.

Окремим пунктом порядку денного був розгляд пропозицій територіальних громад області щодо розміщення візит-центрів – пунктів короткотермінового відпочинку автотуристів, будівництво яких передбачено проектом. Представників Верховинського, Галицького, Долинського, Коломийського та Косівського районів, які виявили готовність розмістити і забезпечити подальше функціонування візит-центрів, було запрошено для презентації земельних ділянок.

.

Рекомендації Наглядової ради в цілому співпали із думкою Громадської ради з питань міжнародного співробітництва і туризму при профільному департаменті, яку озвучила голова ради Ірина Турчак, віддавши перевагу пропозиціям Галицького та Верховинського районів.

.

Олександр Левицький акцентував увагу присутніх на важливості участі місцевих громад в інфраструктурному облаштуванні прилеглих територій та обслуговуванні візит-центру у майбутньому. «Ми повинні усвідомлювати, що візит-центри мають забезпечувати комфортні умови для повноцінного відпочинку туристів та одночасно надавати подорожуючим якнайповнішу інформацію про туристичні атракції усього Прикарпаття».

.

«Для Івано-Франківської області успішна реалізація такого проекту, побудована на тісній співпраці із громадами та туристичним бізнесом, є надзвичайно важливою, оскільки закладатиме добру основу для майбутніх ініціатив» - відзначив Володимир Кушнір.

.

Довідково:

Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

.

Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342) 552042.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec