Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:51
29 вересня 2015 року у Верховині команда проекту "Івано-Франківська область - край для туризму" провела засідання фокус-групи за участю підприємців туристичної галузі Верховинського району. Мета засідання - визначення формату та передумов започаткування роботи онлайн юридичної консультації для надавачів туристичних послуг, передбаченої проектом "Івано-Франківська область - край для туризму", що співфінансується ЄС.
.

Участь в засіданні взяли голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий, голова Верховинської районної ради Іван Маківничук, керівники організацій - партнерів проекту - Євген Микитюк (Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області) та Павло Горішевський (голова Регіонального туристично-інформаційного центру).
.


У вступному слові заступник директора департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Семків підкреслив значення розвитку туризму для покращення соціально-економічного стану Верховинщини та окреслив можливості впровадження нових проектів в рамках програм транскордонного співробітництва ЄС. Координатор проекту Наталія Гасюк ознайомила учасників із завданнями проекту в цілому та реалізацією його окремих заходів на території Верховинського району.
.

Голова Громадської ради при департаменті, кандидат юридичних наук Ірина Турчак ознайомила із концепцією функціонування юридичної консультації та можливою допомогою експертів з права підприємцям сфери туризму і послуг області.
.
.
За результатами засідання підприємцям рекомендовано подавати свої питання в офіс проекту для розробки методичних і практичних рекомендації з господарських питань для туристичного бізнесу.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec