Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:36

Безвізовий режим між Україною та Ізраїлем почне діяти наприкінці січня - початку лютого 2011 року.

Про це повідомив міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков. За його словами, парламент Ізраїлю обговорить питання ратифікації угоди про введення безвізового режиму з Україною в листопаді цього року.

Після цього, згідно з угодою між Україною та Ізраїлем, повинно пройти 90 днів, перш ніж ратифікація безвізового режиму набуде чинності.

"Завдяки цій угоді, безумовно, збільшиться кількість туристів між нашими країнами. Якщо сьогодні до нас щорічно приїжджає близько 70 тисяч українців, то найближчі два роки ми очікуємо потроєння цієї кількості. Також збільшиться кількість наших туристів в Україні. Зараз вона складає близько 70 тис. осіб", - сказав Місежніков.

Він також висловив надію на те, що безвізовий режим допоможе налагодити економічне співробітництво між обома державами.

"Ізраїльський бізнес вкладає кошти у сферу нерухомості, медицини, водопостачання. Також у наших планах налагодити співпрацю в сфері дорожньої інфраструктури та безпеки на стадіонах, що важливо для України в світлі проведення Євро-2012", - зазначив він.

Крім того, він заявив, що Ізраїль вводить градацію готелів за кількістю зірок. У найближчий рік всі готелі отримають зірки залежно від характеристик.

Нагадаємо, 21 липня міністри закордонних справ Ізраїлю та України підписали угоду про взаємне скасування віз. Новий порядок перетину кордону має набути чинності протягом 90 днів після завершення процедур внутрішньої ратифікації документа.

Кореспондент.нет


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec