Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

19:43

У рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму», делегація Івано-Франківщини у складі представників департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, туристичних фірм та готельно-відпочинкових закладів Прикарпаття розпочала роботу на Міжнародній туристичній виставці UITT 2016 «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм».
.

Уже двадцять другий рік UITT є важливою та надзвичайно масштабною подією туристичної сфери України, яка збирає під одним дахом професіоналів туристичного ринку як національного, так і міжнародного рівнів, представників державних структур, сфер медіа, готельєрів та перевізників.

.

Після офіційної частини відкриття виставки відбувся брифінг, на якому було висвітлено актуальні питання та результати розвитку вітчизняного туризму. В обговореннях взяли участь начальник департаменту розвитку туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга та начальник управління туризму департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко.

.

У рамках заходу відбудуться круглі столи: «Стратегія розвитку туризму в Україні, «Інновації і найкращі рішення для активного- та екотуризму», «Категоризація об'єктів туристичної інфраструктури. Заміна діючої процедури встановлення категорії готелям», «Підвищення якості екскурсійного обслуговування шляхом удосконалення системи професійної підготовки фахівців туристичного супроводу та кваліфікованих вимог до них».

.

Виставка триватиме з 30 березня по 1 квітня у МВЦ м. Київ. Варто також зазначити, що протягом третього дня UITT-2016 – 1 квітня – на відвідувачів чекає море спеціальних пропозицій, цікавих подарунків та приємних сюрпризів. Відвідувачі виставки зможуть узяти участь у розіграші сертифікатів та придбати тури за вигідними цінами від провідних туристичних компаній.

.

news-image
.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec