Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15-17 липня на Косівщині пройде музичний етнофестиваль Bereziv Bander Fest

14:50
news-image: У липні в Карпатах пройде масштабний етнофестиваль Bereziv Bander Fest
Якісна сучасна музика у поєднанні з чарівною красою Карпат – саме такі враження подарує українцям фестиваль Bereziv Bander Fest, який цього року відбудеться 15-17 липня в селі Вижній Березів Косівського району Івано-Франківської області.
.

На Bereziv Bander Fest молодь матиме змогу відпочити під найкращу українську музику в незвичному місці – у мальовничих Карпатах, пожити в горах у сформованому наметовому містечку, взяти участь в екскурсіях, майстер-класах та інших розвагах. Усе це – під якісну українську музику у виконанні українських та зарубіжних гуртів – як відомих, так і початківців. Зокрема, серед учасників фестивалю – MORPHINE SUFFERINE, "Біла Вежа", "Залізний Хрест", "АССА", "Патроничі", "Сокира Перуна", GREEN SILENCE, ЛТК та інші, пише gazeta.ua

.

Bereziv Bander Fest – етнофестиваль у патріотичному дусі, один із небагатьох в Україні, де молоді гурти мають можливість потрапити на потужну велику сцену та виступити разом із досвідченими виконавцями. Його мета – створити все можливе для гарного відпочинку поціновувачів української музики, популяризувати українську музику, патріотизм та активний відпочинок. "Наш фестиваль покликаний популяризувати українську музику та підняти її на вищий щабель", – каже директор та засновник фестивалю Андрій Негрич.

.

Окрім музики, гостей Bereziv Bander Fest чекають різноманітні активності на окремих локаціях по всій території фестивалю: піші екскурсії, велосипедні прогулянки, польоти на дельтапланах та паропланах, екстремальне катання на квадроциклах, позашляховиках, кінні поїздки мальовничими гірськими масивами, навіть уроки екстремального виживання в горах та козацькі забави. Проводитимуть тут також танцювальні флешмоби та різноманітні майстер-класи.

.

Варто відзначити, що все дійство відбуватиметься на висоті 600 метрів – біля підніжжя Високих Карпат, за 30-35 кілометрів від Говерли. Тож учасники фестивалю зможуть отримати повний спектр найкращих емоцій – від чудової музики до справжнього "гірського" відпочинку.

.

Сторінка фестивалю у соцмережі Фейсбук https://www.facebook.com/berezivbanderfest


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.119sec