Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Екскурсійний туризм

Івано-Франківщина має потужний потенціал для розвитку культурного та екскурсійного туризму. Важливим фактором розвитку культурно-пізнавального та екскурсійного туризму є вдале розміщення обласного центру по відношенню до інших населених пунктів області. Загалом, відстань від Івано-Франківська до найближчого районного центру в будь-якому напрямку не перевищує 30-40 км, що дозволяє розробляти радіальні маршрути від обласного центру.

Розгалуженість мережі автодоріг дозволяє закільцьовувати маршрути в будь-якому місті області. Основними транзитно-туристичними осями області є дві автомагістралі регіонального значення Н-09 і Н-10. Траса Н-10 зв’язує м. Івано-Франківськ і найбільші промислово-адміністративні центри області з м. Львів та м. Чернівці. Траса Н-09 – це головна транскарпатська автомагістраль південно-східної половини Карпатського регіону держави, яка через Яблуницький перевал зв’язує м. Івано-Франківськ з Румунією, Угорщиною і Словаччиною. Крім того вона з’єднує між собою найпопулярніші гірські курорти Івано-Франківщини і Закарпаття.

 

 

Мережа доріг дає змогу охопити кільцевими екскурсійно-туристичними маршрутами понад 2/3 природних та історико-культурних пам’яток області; сприяє розвитку автомобільного туризму та формуванню кільцевих авто-маршрутів по області, зокрема – “Прикарпатське кільце” (Івано-Франківськ – Яремче – Верховина – Косів – Коломия – Івано-Франківськ).

Основною характеристикою екскурсійної послуги в наш час є поєднання послуг кваліфікованих гідів-екскурсоводів із автотранспортними послугами.  При Головному управлінні з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації діє Акредитаційна комісія, якою за період з 2006 по 2010 року році видано 42 дозволи фахівцям туристичного супроводу.

В області працює понад 120 приватних, громадських та державних музеїв різної форми власності та типу. Більшість з них працює щодня з вихідним у понеділок і окрім надання основних послуг пропонує екскурсії, проведення різноманітних заходів. В рамках проекту «Музейне коло Прикарпаття», що реалізовувався в області Регіональним туристично-інформаційним центром, створено веб-сторінку www.museum.if.ua та видано каталог, що містять опис та координати практично всіх музеїв області.

 

Запрошуємо до активного відпочинку на Івано-Франківщині!

 
e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.108sec