Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Сільський зелений туризм

Беручи до уваги те, що 57,9% населення області проживає на території сіл важливим для регіону є розвиток сільського туризму.

Сільський зелений туризм набув популярності уже в усіх громадах регіону. За останніми даними у сфері сільського туризму працюють близько 750 сімей з різним ступенем якості в обслуговуванні відпочиваючих. З року в рік кількість сімей, що приймають у сільських садибах зростає. Причому найбільша кількість – понад 500 садиб, зосереджена на території Яремчанської міської ради (м. Яремче, с. Паляниця, с. Татарів, с. Микуличин, с-ще Ворохта та с. Яблучниця).

У 2002 році в рамках спільного проекту Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, Івано-Франківської обласної організації Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України та Ради з туризму Карпатського регіону була започаткована ініціатива з розробки процедури добровільної категоризації сільських садиб на території Яремчанщини.

В рамках проекту “Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини”, що впроваджувався АЕРІФ у 2006 році, запроваджено нові стандарти та процедури підвищення якості туристичних послуг на території всієї області: розпорядженням облдержадміністрації від 23.11.2006 р. № 668 затверджено Положення про процедуру добровільної категоризації індивідуальних засобів розміщення (туристичних садиб) області.

За період з 2006 по 2010 роки 194 садиби вже пройшли процедуру добровільної категоризації якості послуг, розміщення та встановлення лайтбоксів (знаків якості) у Верховинському, Долинському, Коломийському, Косівському, Надвірнянському, Рожнятівському районах, Болехівській та Яремчанській міських радах. Категоризація проводиться Івано-Франківською обласною організацією Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні спільно з Асоціацією розвитку Івано-Франківщини та Регіональним туристично-інформаційним центром. Пропозиції Івано-Франківської області щодо категоризації та екокатегоризації садиб сільського зеленого туризму комісією EUROGITIES взяті за основу для створення всеукраїнського стандарту.

 

Запрошуємо на відпочинок до Івано-Франківщини!

 
e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.107sec