Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

 Оздоровчий туризм

На Івано-Франківщині є десять курортних місцевостей, працюють 36 санаторно-курортні заклади загального та спеціалізованого профілю на 3,8 тис. місць. Для курортної терапії використовуються кліматичне лікування, мінеральні ванни.

Основні курортні місцевості – низькогірні Татарів, Яремче і Микуличин Яремчанської міськради, Мислівка і Новий Мізунь Долинського району, Косів та Шешори Косівського району, високогірні Ворохта і Яблуниця Яремчанської міськради і бальнео-грязевий передгірний курорт Черче Рогатинського району. Серед мінеральних джерел області найбільш відомим є джерело води "Горянка", аналогічної за дією трускавецькій «Нафтусі», в с. Новий Мізунь Долинського району. Лікувальні властивості джерела «Буркут» (Верховиський район) для лікування внутрішніх органів були відомі ще у XIX ст.

Для лікування опорно-рухового апарату використовуються торфові грязі і мінеральні води курорту Черче у Рогатинському районі. Перспективними для лікування є води курорту Шешори з високим вмістом органічних речовин.

Санаторно-курортні заклади, в основному, спеціалізуються на загальному оздоровлені та лікуванні органів травлення. Частина закладів проводить лікування органів дихання («Кремінці», с. Татарів, Яремчанська м/р) та опорно-рухової системи. У більшості санаторіїв є діагностична база для обстеження пацієнтів та бальнеологічні відділення.

У 2010 році в області діяло 768 дитячих оздоровчих таборів (міські та заміські табори) на 3,9 тис. місць, в яких відпочило 88,3 тис. дітей. Протягом 2010 року в мережі Обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (далі ОДЦТКУМ) працювали 200 туристсько-краєзнавчих гуртків, в яких навчалися понад 3,8 тис. юнаків і дівчат.

 

Відпочивайте, набирайтеся сил та оздоровлюйтеся на Івано-Франківщині !

 
e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.114sec