Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Регіональний туристично-інформаційний центр – це неприбуткова організація, яка створена у 2003 році Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини, Івано-Франківською обласною організацією Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та Радою з туризму Карпатського регіону за підтримки Івано-Франківської облдержадміністрації, Івано-Франківської обласної ради та Фонду Євразія в рамках проекту «Формування інформаційного простору туристичної галузі Івано-Франківщини шляхом створення регіонального туристично-інформаційного центру». 

 

З 2003 по 2014 рік РТІЦ функціонував у приміщенні Івано-Франківської ратуші за адресою: вулиця Галицька, 4а.

 

Наш офіс
 .

  .

 

Мета діяльності РТІЦ підтримка розвитку та маркетингу туризму Карпатського регіону України в цілому та Івано-Франківської області зокрема.

 

 .

За час свого існування РТІЦ долучився до низки проектів (див. розділ "ПРОЕКТИ РТІЦ").

Категоризація садиб

Окрім цього, РТІЦ бере активну участь у програмі категоризації сільських садиб, що займаються сільським зеленим туризмом.

 .

Вагомою частиною діяльності організації є представлення інтересів членів організації на виставках як в Україні, так і за кордоном (Москва, Ополє, Берлін). Також РТІЦ налагодив плідну співпрацю з аналогічними організаціями у Польщі та Румунії.

 .

Стажування у центрі щорічно проходять близько 30 студентів туристичних спеціальностей. 

Карпатський вернісаж

З 2005 по 2009 роки РТІЦ був співорганізатором мистецького фестивалю «Карпатський вернісаж», що відбувався у вересні в м. Івано-Франківськ на майдані Шептицького.

  .

Сьогодні відвідувачі РТІЦ зможуть скористатися базою даних, що містить понад 3500 адрес організацій та інституцій туристичної індустрії (заклади проживання, харчування, культури, транспорту, страхування тощо).

  .

РТІЦ працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 16:00.

Зал засідань

До послуг представників ЗМІ, туристичних організацій, закладів культури та усіх партнерів РТІЦ – обладнаний зал засідань, розрахований на 50 осіб, цікава краєзнавчо-пізнавальна та туристична література.

  .

 


 

Діяльність РТІЦ базується на Стратегії розвитку та маркетингу туризму області до 2015 року та обласній Програмі розвитку сільського зеленого туризму, затверджених Івано-Франківською обласною радою у лютому 2007 року, обласній Програмі розвитку туризму на 2009-2010 рр., а також на Указі Президента від 21 лютого 2007 року, яким передбачено формування мережі туристично-інформаційних центрів на території держави.

 .

РТІЦ здійснює своє статутне завдання, яким є запевнення функціонування та розвитку регіональної системи туристичної інформації в регіоні, державі та за кордоном.

Діяльність РТІЦ

 

 

РТІЦ - як регіональний адміністратор системи туристичної інформації запевняє діяльність та розвиток цієї системи. До завдань РТІЦ-у між іншим належать:

 • Визначання напрямків і підготування програм діяльності системи туристичної організації;
 • Моніторинг системи "ті" і вдосконалення її праці;
 • Визначання критеріїв стандартизації обладнання і прикрашень одиниць "ті";
 • Визначання стандартів інформації, таких як:
  • обсяг інформації
  • спосіб накопичення, обробки, селекції, перевірки, доступу до інформації;
  • стандарти, що стосуються запису баз даних;
 • Обробка і класифікація отримуваних інформацій;
 • Постачання інформацій закордонним осередкам і представництвам, що співпрацюють у сфері промоції туризму;
 • Постачання інформацій туроператорам і засобам масової інформації;
 • Полегшення (забезпечення) доступу до інформацій українським організаторам в’їзного туризму;
 • Ведення Інтернет сервісу туристичної інформації та промоції регіону.e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.006sec