Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:17
В Івано-Франківську від сьогодні міжнародні та міжобласні маршрути відправлятимуть з Автостанції №2, що знаходиться на околиці міста - вул. Горбачевського, 1 тел.: (0342) 58-37-04
.

.

Як розповів під час брифінгу для журналістів директор Департаменту промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА Павло Аврамченко, таке рішення було прийнято на засіданні обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в зв’язку з проблемами, що склались на вуличній мережі міста, - повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

.

«Загалом, на дану автостанцію перевели близько 200 маршрутів. А щоб автобуси не їхали центральною частиною міста, для кожного з напрямків складений об’їзний маршрут. Таким чином ми значно розвантажимо вулиці Івано-Франківська», - вважає Павло Йосипович.

.

Генеральний директор товариства «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій 12699» Зіновій Запухляк зазначив, що для підготовки станції було проведено цілий ряд робіт.

.

«Сьогодні умови на станції не гірше європейських. Встановлено відповідне комп’ютерне обладнання, каса для міжнародних маршрутів відповідає всім вимогам. Також відремонтовано приміщення головного корпусу, підготовлена територія для заїзду та виїзду автобусів, облаштовані 6 кас та туалети. У тому числі зроблено зручності для людей з обмеженими можливостями» - пояснює генеральний директор.

.

Незважаючи на такий великий обсяг робіт, пан Запухляк наголошує, що на АС-2 потрібно ще багато доробити.

.

«Сьогодні тільки перший день, тому треба все відрегулювати. Ми тут не відкриваємо нічого нового, а тільки переводимо міжнародні та міжобласні маршрути з головного автовокзалу», - зауважив Зіновій Михайлович.

.

Переглянути на карті Івано-Франківська


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec