Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:58

На запрошення генерального консула Румунії у м. Чернівцях Елеонори Молдован представники області взяли участь у виїзному засіданні в Румунії з метою обговорення перспектив співпраці у сфері туризму.

.

Українську сторону представляли туристичні оператори Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей, представники управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму Івано-Франківської облдержадміністрації, відділу туризму виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Регіонального туристично-інформаційного центру.

.

На круглому столі до присутніх з вітальним столом звернулися генеральний консул Румунії у м. Чернівці Елеонора Молдован, настоятель монастиря архимандрит Мелхиседек, голова федерації туризму Сучавського повіту Іоан Іцко.

.

В рамках поїздки учасники відвідали чоловічий православний монастир Успіння Пресвятої Богородиці Путна, ознайомилися з садибами сільського зеленого туризму Румунії.

.

Пані Елеонора Молдован наголосила на зацікавленні громадян Румунії до Буковини та Прикарпаття. Зустріч стала хорошою нагодою для налагодження співпраці в напрямку розвитку туризму між румунськими та українськими туроператорами, поклала початок створенню нових спільних туристичних маршрутів на прикордонних територіях.

.

Наступне засідання відбудеться 13 березня 2014 року на Івано-Франківщині. Планується поєднати робочу зустріч із ознайомчим туром областю для румунських туроператорів.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec