Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

2009-2010 - Проект "Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами"

Адреса:


Опис:

Проект "Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами" став одним з переможців конкурсу, оголошеного в 2009 р. Фондом Східна Європа. Проект започатковує засади розвитку інва-туризму в Івано-Франківській області.
Партнери проекту: Товариство молодих інвалідів "Братерство", БГФ ім. Короля Юрія, Івано-Франківське обласне товариство інвалідів "Надія і довіра", головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій Івано-Франківської ОДА.

 

 

В рамках проекту

1. Проаналізовано нормативно-правове поле щодо забезпечення доступності об'єктів та закладів для людей з обмеженими можливостями (див. файл) та видані методичні рекомендації з облаштування об'єктів елементами доступності (див. файл).
2. Проаналізовано умови вільного доступу до об'єктів туристичної інфраструктури і туристичних атракцій в Івано-Франківській області для людей з особливими потребами.
3. Облаштувано елементами доступності (пандусами, кнопками виклику персоналу та спеціальним маркувальними знаками) три музеї - музей Наталії Кобринської в м. Болехові, музей "Природа землі Галицької" в м. Галич та музей-садибу М. Угрина-Безгрішного в м. Рогатин.
4. Створено розділ "Доступне Прикарпаття" на сайті РТІЦ із інформацією про перевірені на предмет доступності туристичні об'єкти області (www.inva-tour.if.ua).

 

Реалізація проекту сприяє створенню умов вільного доступу до об'єктів туристичної інфраструктури та можливостей відпочинку в області для людей з обмеженими можливостями, збільшенню кількості таких об'єктів, підвищенню якості надаваних послуг на території Івано-Франківської області.

Період реалізації проекту з жовтня 2009 року по червень 2010 року.  
Підтримали проект К09-0067 Фонд Східна Європа та компанія Telenor Group в Україні у рамках спільної програми «Світ без обмежень: вільний доступ для людей з особливими потребами». Реалізація програми стала можливою завдяки фінансовій підтримці компанії Telenor Group і Аґентства США з міжнародного розвитку (USAID). Точка зору, відображена на сайті, може не збігатися з точкою зору донорів програми.  

 

Виконавці проекту висловлюють подяку за допомогу міському голові міста Рогатин - Володимиру Васильовичу Штогрину.

Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.028sec