Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Готель "Ялинка"


Адреса:

вул. Томинових, 127,

с. Вишків, Долинський р-н,

тел.:(03477) 9-03-02, (050) 233-89-56

www.yalunka.com.ua


Опис:

Готель розташований у гірському селі Вишків на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, неподалік від Торунського перевалу.

Біля будинку готелю знаходиться паркінг для автомобілів, дитячий майданчик, літній майданчик для відпочинку. За 300 метрів від готелю починаються ліси, багаті грибами та ягодами.

Готель має 25 номерів: одно- та двохкімнатні люкси, напівлюкси та звичайні номери. Всі номери обладнані сучасними зручними меблями, мінібаром; є телевізор з супутниковим телебаченням, міні холодильник, сушка, набір рушників, посуду та усього необхідного для комфортного проживання та відпочинку. До послуг конференц-зал.

На першому поверсі готелю знаходиться ресторан та міні-бар.

Любителі більярду можуть приємно провести час за грою в більярдній залі. Взимку до послуг туристів – пункт прокату лиж та спорядження, а також підвісна канатна дорога, загальною протяжністю близько 900 м.

Любителям гірських походів пропонуються різноманітні екскурсії до мальовничих куточків Карпат, зокрема, пішохідний маршрут до озера Синевір.

  

Готель увійшов до переліку об'єктів, перевірених на рівень доступності для людей з особливими потребами.

На даний момент, готель не може надати всього об'єму пропонованих послуг особам з обмеженими можливостями, оскільки номерів на першому поверсі немає, а спеціальні пристосування для маломобільних груп населення на даний час, є відсутніми. Проте, такі туристи можуть скористатись послугами ресторану, який знаходиться на першому поверсі готелю.


Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.024sec