Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Приватна садиба "Над Черемошем"


Адреса:

вул. Поповича, 15,

смт. Верховина,

Івано-Франківська обл.


Опис:

Проживання в двоповерховому цегляному будинку з господарями (окремий вхід); загальна кількість туристів, яку може прийняти заклад, 16-18 осіб.

Опалення: електричне, дров'яне. Холодна та гаряча вода постійно. Камінний зал; телевізор, балкон в залі; холодильник, електрочайник; 4 санвузли (умивальник, душ, туалет); фен, праска.

На території: мангали, альтанка, паркінг, літній відкритий басейн, поруч річка, гірськолижний витяг (за 200 м).


Додаткові послуги: трансфер; транспортні послуги; фінська сауна з закритим басейном; російська баня; масаж; більярд; прокат гірськолижного та туристичного спорядження; походи в гори; збирання дикорослих ягід та грибів; катання на конях; екскурсії; риболовля в гірській річці; розважальна програма на Новий Рік та Різдво; організація родинних свят та корпоративних вечірок.

 

Садиба увійшла до переліку об'єктів, перевірених на рівень доступності для людей з особливими потребами.

 

Коротка характеристика з точки зору можливості відвідування людьми з особливими потребами: 

Їдальня та кімнати для проживання знаходяться в різних будівлях. Доступ до їдальні – відносно безбар’єрний (достатньої ширини вхід, простора їдальня, проте є невеличка сходинка перед входом та пороги між коридором та їдальнею). Санвузол у їдальні для людей на візках – недоступний (вузькі двері).

До входу в приміщення, де знаходяться кімнати для проживання, ведуть 3 досить високі сходинки. Ширина дверей є достатньою для проїзду на візку.

Туалет, для людей, які пересуваються на візку, недоступний (вузькі двері), доступною є лише душова.


Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.024sec